Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oxyburn

( ilość produktów: 7 )

Marka Oxyburn, jeden z czołowych liderów w swojej dziedzinie, posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tworzeniu odzieży kompresyjnej o najwyższej klasie, która ceniona jest przede wszystkim za doskonałe właściwości techniczne oraz cechy jakościowe. W jej szerokiej oraz różnorodnej pod względem kolorystycznym ofercie odzieży kompresyjnej znaleźć można przede wszystkim skarpety, opaski na ręce i nogi, koszulki oraz spodenki. Produkty z jej logo cechują się najwyższą skutecznością działania, a także doskonałą jakością wykonania, o czym może świadczyć także fakt, że kompletny proces produkcyjny przeprowadzany jest we Włoszech.

 

FILOZOFIA MARKI OXYBURN

Produkty o najwyższej jakości uzyskać można jedynie przy użyciu najlepszych materiałów. Dlatego właśnie głównymi materiałami wykorzystywanymi podczas produkcji jest polipropylen Dryarn, wełna merynosów, a także wysokiej jakości poliamidy. W każdym sporcie liczą się nawet najmniejsze detale, które mogą niejednokrotnie zadecydować o końcowym sukcesie sportowca. Dlatego właśnie tak ważne jest wspieranie sportowców za sprawą tworzenia odpowiedniej odzieży o właściwościach kompresyjnych, które sprawiają, że wydajność organizmu ulegnie odczuwalnej poprawie. Przewodnim mottem marki Oxyburn jest hasło "Make Sport Better", a więc "Uczyń Sport Lepszym".

Marka Oxyburn nieustannie inwestuje środki w badania mające na celu rozwój, który uzyskuje się przede wszystkim przez wdrażanie innowacyjnych materiałów oraz polepszanie technik i technologii produkcyjnych. Za badania i rozwój odzieży odpowiada zespół R & D (badania i rozwój), który jest w ścisłym kontakcie z działem produkcji. Pełna współpraca, która umożliwia wykonywanie badań, a następnie wprowadzanie udoskonaleń w czasie rzeczywistym, umożliwia na końcu efektywne wdrażanie zupełnie nowych pomysłów. Tylko w taki sposób możliwe jest opracowywanie produktów o najwyższej jakości.

 

ETYKA EKO-ODPOWIEDZIALNOŚCI MARKI OXYBURN 

Część zysków ze sprzedaży produktów OxyBurn przeznacza się na poprawę procesu produkcji w taki sposób, by obniżać ilość odpadów oraz emisję substancji szkodliwych da środowiska naturalnego. Odbywa się to główne na trzech polach:

- Produkcja / przechowywanie roślin: zintegrowane systemy fotowoltaiczne umożliwiają redukcję emisji dwutlenku węgla aż o ponad 100 ton rocznie.

- Używane surowce: wybieranie każdego dostawcy materiałów uzależnione jest od rankingu uwzględniającego dbałość i odpowiedzialność za środowisko.

- Opakowanie produktu: nadruki znajdujące się na opakowaniach spełniają standardy międzynarodowej organizacji FSC, która wyznacza standardy dla gospodarki leśnej na całym świecie. 

 

 


  

 

Produkty Oxyburn

 

 

pixel