Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lifesystems

( ilość produktów: 59 )

Lifesystem to jedna z linii produktowych przynależących do brytyjskiej marki Lifeventure. Specjalizuje się w dostarczaniu maksymalnie wydajnego oraz jakościowego sprzętu oraz akcesoriów, które mogą okazać się niezbędne podczas najrozmaitszych wypraw podróżniczych. Znajdują także doskonałe zastosowanie podczas każdego relaksu na świeżym powietrzu.

W ofercie marki znajdują się przede wszystkim apteczki turystycznej pierwszej pomocy, które charakteryzuje m.in. odporność na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu okażą się odpowiednie nawet na ekstremalne warunki. Apteczki zaprojektowano z myślą o konkretnych aktywnościach outdoorowych, ilości osób, które będą z nich korzystały oraz warunków, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć. Wszystkie apteczki posiadają czerwone, dobrze rzucające się w oczy opakowania charakteryzujące się wysoką trwałością oraz praktycznym zamknięciem na wodoszczelny zamek błyskawiczny. W wyposażeniu apteczek najczęściej znajdują się materiały opatrunkowe (elastyczne bandaże, plastry czy wyjałowione gazy).

Oprócz bogatej oferty apteczek oferta zawiera również szereg innych niezbędnych w warunkach survivalowych elementów, jak bezpieczne dla człowieka środki ochronne przed komarami czy też specjalistyczne moskitiery posiadające odpowiednio zaprojektowaną siatkę przez którą nie przedrze się żaden insekt. Znaleźć też w niej można m.in. koc oraz folię ratunkową, które chronią człowieka przed wychłodzeniem bądź przegrzaniem podczas ekstremalnych sytuacji czy też środki do uzdatniania wody.

 


 

 

 

 

 

pixel