Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Silva

( ilość produktów: 83 )

Założona w 1933 roku szwedzka firma Silva to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych na świecie marek outdoorowych. Wszystko zaczęło się od wynalezienia pierwszego na świecie kompasu płynnego, który w tym okresie bił na głowę inne dostępne na rynku kompasy. Obecnie, po już przeszło 80 letnim doświadczeniu, inżynierom marki udało się wprowadzić do swojej oferty niezliczoną ilość innych produktów, które zostały dopasowane do różnych aktywności podejmowanych na świeżym powietrzu.

Oprócz kompasów, w ofercie marki znajdują się latarki, czołówki oraz lampy, które zaprojektowano oraz wykonano z możliwie najlepszych na rynku podzespołów elektronicznych. Ich korpusy cechują się bardzo dużą wytrzymałością za sprawą wysokiej jakości tworzywa. Kolejną istotną grupę produktów stanową akumulatory wielokrotnego ładowania. Oprócz tego, outdoorowi entuzjaści znajdą w niej także lornetki, profesjonalne instrumenty pomiarowe, krokomierze, worki transportowe, odzież do biegania, a także wiele innych drobnych produktów, które znakomicie wypełnią zabierany ze sobą sprzęt.

Pomimo bardzo szerokiej oferty to jednak kompasy są wciąż głównym znakiem rozpoznawalnym marki Silva. Są one bardzo często pierwszym preferowanym wyborem przez zawodowych biegaczy na orientację oraz wszystkich pozostałych outdoorowcców. Katalog kompasów zawiera bowiem bardzo szeroką gamę produktów, które są dedykowane do niemal wszystkich aktywności turystycznych i sportowych. Silva stworzyła np. wydzieloną kolekcję kompasów, które przeznaczone są do aplikacji na kajakach oraz łodziach. Nie zapomniano również o stworzeniu specjalistycznej linii militarnych, na czele z kompasem Nato, który znajduje się w standardowych wyposażeniu żołnierzy NATO.

Wszystkie produkty testowane są za pośrednictwem ambasadorów marki Silva, co pozwoliło na perfekcyjne dopasowanie każdego poszczególnego produktu. Takie podeście gwarantuje uzyskanie najlepszej jakości oraz całkowitej niezawodności. Wiele produktów doczekało się prestiżowych nagród, które przyznaje się na targach outdoorowych oraz przez outdoorową prasę.

 


 

 

 

Silva logo
pixel