Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rudy Project

( ilość produktów: 724 )

Rudy Project to znana międzynarodowa marka specjalizująca się w produkcji okularów przeciwsłonecznych, kasków oraz gogli. Założono ją we Włoszech w 1985 roku i zajmuje obecnie czołową pozycję w sektorze optycznym i sportowym. Aktualnie dystrybucja ich produktów sięga ponad 60 krajów. Marka odniosła duży sukces przede wszystkim za sprawą tworzenia produktów o doskonałej jakości, co nie byłoby możliwe, gdyby nie nieustanne wyszukiwanie innowacyjnych technologii i materiałów. Popularność udało się zdobyć również dzięki rewolucyjnym designie, który od razu rzuca się w oczy. To wszystko sprawia, że okulary, kaski i gogle są dziś uznawane za produkty, którym udało się połączyć estetykę z komfortem i ochroną, co jest niezbędne podczas uprawiania sportu na wysokim poziomie, ale również bardzo istotne na poziomie amatorskim. Marka Rudy Project, dzięki przeprowadzaniu regularnych badań, wdrażaniu najbardziej zaawansowanych technologii i skrupulatnemu dbaniu o każdy szczegół, umożliwia sportowcom pobijanie swoich rekordów. Początkowo produkty te były oferowane profesjonalistom, jednak bardzo szybko zaczęły być popularne także wśród amatorów. Podczas tworzenia nowych produktów Rudy Project czerpie wiedzę również od profesjonalnych sportowców, którzy aktywnie uczestniczyli w badaniach mających na celu podniesienie produktów na jeszcze wyższy poziom pod względem nowoczesności designu, aerodynamiki czy zaawansowania technologicznego. O końcowych wynikach prac przekonało się na własnej skórze wiele legend legendy triathlonu, kolarstwa, sportów motorowych, a także wielu innych dyscyplin, w których wykorzystuje się okulary przeciwsłoneczne, kaski czy gogle.

Sportowe okulary przeciwsłoneczne marki Rudy Project oferują wyjątkową trwałość, maksymalny komfort użytkowania, a także perfekcyjne dopasowanie, które klient uzyskuje sam poprzez precyzyjną regulację końcówek zauszników oraz nosków. Wszelkie zmiany dokonuje się w niespotykanie łatwy i szybki sposób. W rezultacie można cieszyć się okularami idealnie dopasowanymi do kształtu twarzy, co jest szczególnie istotne w przypadku uprawiania dyscyplin, które wiążą się z dużą dynamiką i tempem (m.in. jazda na rowerze czy bieganie w terenie). Wiele modeli wyposażonych zostało w system wymiany soczewek, który przebiega problematycznie niezależnie od warunków pogodowych. Ponadto liczne modele posiadają systemy wentylacyjne, aby zagwarantować idealną przejrzystość.

Za jedne z najlepszych na rynku uchodzą również same soczewki, które, po odpowiednim dobraniu, sprawdzą się we wszystkich warunkach pogodowych, z jakimi możemy mieć styczność. Występują w wielu wariantach kolorystycznych oraz materiałowych. Wszystkie z nich jednak są odpowiednio trwałe, aby nie pojawiły się na nich zbyt łatwo zadrapania oraz inne uszkodzenia. Upadki, które są przecież nieodłącznym elementem towarzyszącym dyscyplinom wyczynowym, nie będą więc już tak bardzo straszne. Wśród soczewek znajdują się także soczewki fotochromowe IMPACTX2, które bardzo szybko dostosowują się do zmieniających się warunków, a także soczewki polaryzacyjne Polar 3FX, dzięki którym będzie można raz na zawsze zapomnieć o odblaskach pochodzących od promieni słonecznych, reflektorów samochodowych czy załamanego światła z błyszczących lub mokrych powierzchni, typu woda i śnieg. Ponadto praktycznie wszystkie modele marki Rudy Project mogą być użytkowane przez osoby korzystające z korekcji wzroku.

 


 

 

 

Produkty Rudy Project

 

 

pixel