Promocja
 • Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W
 • Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W
 • Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W
 • Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W
 • Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W
 • Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W
 • Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W
 • Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W

                		Zdjęcie 1 - [Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W]
                	
                		Zdjęcie 2 - [Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W]
                	
                		Zdjęcie 3 - [Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W]
                	
                		Zdjęcie 4 - [Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W]
                	
                		Zdjęcie 5 - [Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W]
                	
                		Zdjęcie 6 - [Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W]
                	
                		Zdjęcie 7 - [Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W]
                	
                		Zdjęcie 8 - [Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W]

Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W

 • Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W
 • Ultralekkie oraz szybkoschnące buty damskie doskonale sprawdzające się podczas szybkiego biegania po miękkich oraz wilgotnych nawierzchniach. Powstały dzięki inspiracji serią S-LAB.
599,00 zł
371,00 zł
/ para
Oszczędzasz 38% (228,00 zł).
Out Of Stock
Producent: Salomon
Kod produktu: L37608200
Seria: 2020/2021
Gwarancja: Gwarancja 2 lata
Do negocjacji: tak
Darmowa dostawa od 200 zł
Dni na wymianę lub zwrot
Zamówienia telefoniczne 885-130-500 lub 13-46-30-500Poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00

Zaproponuj własną cenę:

Wiadomość:Proponowana cena:Numer telefonu (opcjonalnie):Adres e-mail:

Buty do biegania SALOMON SPEEDCROSS PRO W

Kod: L38139200

Płeć: damskie

Kolor: zielony

Opis:

Ultralekkie oraz szybkoschnące buty damskie doskonale sprawdzające się podczas szybkiego biegania po miękkich oraz wilgotnych nawierzchniach. Powstały dzięki inspiracji serią S-LAB. Posiadają wyjątkowo przyczepną podeszwę oraz są precyzyjnie dopasowane, dzięki czemu pozwolą na uzyskanie odpowiedniej stabilności na każdym podłożu.

Podeszwa Contagrip zapewnia idealną amortyzację oraz maksymalne trzymanie i trakcję podczas chodu lub biegu. Posiada tendencję do samooczyszczania się z błota. Sprawia, że pokonywanie długich dystansów okaże się mniej dokuczliwe. Cholewka wykonana została z odpornego na ścieranie materiału zapewniającego butom długą żywotność. Ponadto cholewkę wyposażono w przewiewne wstawki zapewniające odpowiedni poziom wentylacji, dzięki czemu użytkowanie butów jest komfortowe nawet podczas bardzo ciepłych dni.

 

Dane techniczne:

- waga: 275 g

- wysokość środkowej podeszwy: 30 mm/20 mm (10 mm spadek)

 

Główne korzyści:

Niska waga - bardzo lekkie materiału oraz zgrzewane spoiny znacznie obniżają wagę, ale nie wpływają negatywnie na elastyczność i komfort podczas biegania na szlaku.

Odpowiednia przyczepność na każdej nawierzchni - podeszwa Contagrip Mud and Snow posiada ostrą rzeźbę bieżnika oraz zapewnia odpowiednio poziom przyczepności zarówno na miękkich, błotnistych, mokrych oraz luźnych podłożach.

Precyzyjne dopasowanie - wytrzymały, wzmocniony materiał SensiFit oraz system sznurowania typu Quicklace wyposażony w eliminujące tarcie szlufki gwarantują uzyskanie bardzo precyzyjnego oraz komfortowego dopasowania do stopy. Materiał EndoFit umożliwia znacznie lepsze wyczucie podłoża, a dodatkowo przyczynia się do zwiększenia komfortu.

 

Technologie:

Contagrip - innowacyjna, zapewniająca idealną amortyzację podeszwa zaprojektowana specjalnie dla marki Salomon. Gwarantuje maksymalne trzymanie oraz trakcję podczas chodu lub biegu. Dzięki zróżnicowanej konstrukcji bieżnika podeszwa doskonale sprawdza się na każdym etapie kroku. Specjalne ułożenie rowków sprawia, że podeszwa posiada tendencję do samooczyszczania się z błota.

Podeszwa Contagrip pomaga niwelować uczucie nacisku na piętę, dzięki czemu pokonywanie długich dystansów okaże się mniej dokuczliwe. Konstrukcja podeszwy zapewnia lepszą stabilizację na zróżnicowanych nawierzchniach (stopa pozostaje w miejscu w momencie pochylania się podeszwy) oraz dodatkowo usprawnia dynamikę marszu.

Contagrip posiada 20 gumowych komponentów, na które składają się gęsto rozmieszczone kołki,które skutecznie zwiększają poziom przyczepności na różnych nawierzchniach oraz wytrzymałość samej podeszwy.

 

Podeszwa wykonana w technologii Light Weight Muscle cechuje się wyjątkowo lekką oraz odpowiednio giętką konstrukcją. Skutecznie wspomaga amortyzację oraz oddaje energię przy każdym pojedynczym wybiciu, by bieganie było jeszcze bardziej szybkie, wygodne oraz mniej męczące.

 

 

EndoFIT - posiadający postać specjalnej "skarpety", wewnętrzny system dopasowania cholewki zapewniający idealne ułożenie stopy w obuwiu. Gwarantuje uzyskanie wyższego komfortu, dodatkowej stabilizację oraz maksymalnie wydajnego przenoszenia energii podczas każdego kroku.

 

SensiFIT - system dopasowania w postaci pasów stabilizujących okolice śródstopia. Zapewnia znacznie lepsze ułożenie stopy w obuwiu w celu poprawienia bezpieczeństwa, stabilności oraz komfortu użytkowania.

 

Quicklace - prosty w użyciu, niezawodny system sznurowania opatentowany przez markę Salomon. Stosowany jest w obuwiu turystycznym, biegowym oraz narciarskim. Pozwala na błyskawiczne oraz precyzyjne dopasowanie obuwia, dzięki czemu sznurówki nigdy nie ulegną poluzowaniu bądź rozwiązaniu. Umożliwia znacznie szybsze oraz bardziej komfortowe zakładanie bądź zdejmowanie butów.

 

Tabela rozmiarów:

EUR

UK

mm

36 3,5 220
362/3 4 225
371/3 4,5 230
38 5 235
382/3 5,5 240
391/3 6 245
40 6.5 250
402/3 7 255
411/3 7.5 260
42 8 265
422/3 8.5 270
431/3 9 375
44 9.5 380

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametry techniczne:
Płeć:
Damskie
Do negocjacji:
tak
Kolor:
Zielony
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane

Gwarancja 2 lata - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

VIII. Reklamacje dotyczące Towarów

8.1. SWL BARTŁOMIEJ SERWAŃSKI jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1] - 556[3] Kodeksu Cywilnego.

 

Sprzedawca zapewnia dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).

 

Jeżeli Towar ma wadę Klient może:

 

a) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie.

 

Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia.

 

b) żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta.

 

Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca.

 

Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca.

 

Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady.

8.2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres Sewel.pl, ul. Robotnicza 5a, 38-500 Sanok lub na adres e-mailowy: kontakt@sewel.pl. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.

8.3. SWL BARTŁOMIEJ SERWAŃSKI nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

Zobacz również
Buty do biegania SALOMON SONIC PRO W
Salomon
Buty do biegania SALOMON SONIC PRO W
359,00 zł579,00 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel