Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hydrapak

( ilość produktów: 52 )

Założona w 1996 roku, amerykańska marka Hydrapak specjalizuje się w produkcji sprzętu pozwalającego na sprawne nawadnianie organizmu podczas wszelakich aktywności związanych z outdoorem. Dzięki projektowaniu oraz ciągłemu ulepszaniu swoich produktów (głównie składanych butelek, bukłaków oraz pojemników na wodę) cieszy się bardzo dużym powodzeniem nie tylko wśród amatorów, ale także profesjonalistów uprawiających m.in. bieganie, kolarstwo, jazdę na rowerze czy trekking.

Produkty stworzone przez firmę Hydrapak posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, co połączono dodatkowo z nowoczesnymi oraz bezpiecznymi materiałami wolnymi od szkodliwych dla zdrowia substancji (w tym m.in. BPA). Materiały cechują się także wysoką elastycznością, dzięki czemu ich użytkowanie jest niesamowicie funkcjonalne. Przy okazji nie zapomniano również o świetnym designie, co również może być istotnym czynnikiem dla wielu osób.

W szerokiej ofercie marki Hydrapak, oprócz wspomnianych powyżej butelkach, bukłakach i pojemnikach na wodę, znaleźć można m.in. również plecaki oraz bardzo szeroką gamę akcesoriów, które sprawią, że nawadnianie organizmu będzie jeszcze bardziej wygodne, niezależnie od podejmowanej aktywności.

 

 


 

 

 

Produkty HydraPak

 

 

pixel