Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Marker

( ilość produktów: 118 )

Marker to globalna firma sportowa, która zasłynęła stworzeniem rewolucyjnych rozwiązań narciarskich, charakteryzujących się innowacyjną myślą techniczną oraz maksymalną dbałością o każdy detal. Jest największym producentem wiązań narciarskich na świecie. Zajmuje się jednak również produkcją kasków i gogli, które znaleźć można w ofercie sklepu Sewel. Produkty Marker stały się niezwykle popularne dzięki gwarantowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa w trakcie uprawiania sportów zimowych. Całkowita niezawodność stosowanych przez markę rozwiązań wynika z wieloletniego doświadczenia oraz czerpania garściami z długiej tradycji. Nie do przecenienia jest też zapał i motywacja pracowników, którzy każdego dnia testują nowe rozwiązania, mające za zadanie sprostać wszelkim wymaganiom dzisiejszych oraz przyszłych miłośników sportów zimowych. Jednocześnie marka nie zapomina o nieustannym dążeniu do minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko, co wynika z troski o krajobrazy, które umożliwiają jazdę na nartach.

Kaski Marker zagwarantują poczucie bezpieczeństwa bez względu od tego, jaki styl jazdy prezentujesz i jak szybko jeździsz. A wszystko dzięki stosowaniu niezawodnych konstrukcji ABS, In-Mold i Hybrid. Kaski są dodatkowo wyposażone w niezawodne systemy wentylacyjne, precyzyjne systemy regulacji, wygodne nauszniki, a także komfortowe wyściółki. Niektóre modele posiadają wizjer, który stanowi niezwykle ciekawą alternatywę dla gogli (modele te pozostają jednocześnie kompatybilne z goglami).

Gogle produkowane przez firmę Marker charakteryzują się lekkością, komfortem, a także licznymi zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi - m.in. dopasowaną konstrukcją, niezawodnym systemem wentylacji, czy też komfortową pianką zastosowaną w miejscach styku gogli z twarzą. Na szczególną uwagę zasługują również soczewki, które różnią się kategorią przyciemniania. Każda z nich oferuje odpowiednio szerokie pole widzenia, krystaliczną przejrzystość, całkowity brak zniekształceń, a także niezawodną ochronę przed szkodliwymi promieniami UVA, UVB i UVC.

 

 


 

 

 

Produkty Marker

 

 

pixel