Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mugga

( ilość produktów: 3 )

Mugga specjalizuje się w produkcji jednych z najbardziej skutecznych i sprawdzonych preparatów na kleszcze, komary, meszki i wiele innych owadów. Produkty marki, ze względu na swoją wysoką jakość i efektywność w działaniu, otrzymują corocznie liczne prestiżowe nagrody, a także niezliczoną liczbę pozytywnych opinii zadowolonych klientów.

Oferta marki Mugga skierowana jest przede wszystkim do osób przebywającym na łonie natury zarówno w klimacie umiarkowanym jak i tropikalnym. Preparaty sprawdzą się zwłaszcza w przypadku leśników, myśliwych i wędkarzy, którzy dzięki nim zyskują skuteczną ochronę przed bolesnymi ukąszeniami, a także niebezpiecznymi chorobami (boreliozą, tyfusem plamistym, kleszczowym zapaleniem mózgu, dżumą czy żółtą febrą).

Środki na komary wykonywane są na bazie olejków roślinnych i aktywnego składnika DEET (składnik odkryty przez armię USA i wykorzystywany jako sprawy wojskowy na komary). Środki na kleszcze i komary wykonano przy udziale Instytutu Medycyny Tropikalnej, który znajduje się w Antwerpii. Ich całkowitą skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania potwierdzono w licznych badaniach laboratoryjnych, a także testów w terenie.

 

 


 

 

 

Produkty Mugga

 

 

pixel