Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sea To Summit

( ilość produktów: 166 )

Założona w 1990 roku, australijska marka Sea To Summit to jedna z najbardziej innowacyjnych outdoorowych marek na świecie. Po zaledwie kilku sezonach była już dostępna na rynku europejskim oraz amerykańskim. Specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych akcesoriów zapewniających znacznie większą wygodę podczas aktywności turystycznych zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Produkty te zapewnią więc ochronę podczas wyprawy kajakowej, rejsu żeglarskiego czy turystyki górskiej. Wszystkie elementy, które można znaleźć w ofercie marki, zostały dogłębnie sprawdzone w praktyce podczas wieloletnich, outdoorowych doświadczeń m.in. przez założyciela Sea To Summit - Tima Macartney'a, który jako pierwszy Australijczyk mógł pochwalić się dwukrotnym zdobyciem szczytu Mt. Everest, bez wspomagania dodatkowymi butlami z tlenem. Posiadają więc ścisłe dopasowanie pod względem konstrukcyjnym do aktywności outdoorowych, by uczynić je jeszcze bardziej przyjemnymi, dzięki czemu tęsknota za domem nie pojawi się przedwcześnie.

Na samym początku w ofercie marki Sea To Summit znaleźć można było lekkie worki transportowe, wkładki oraz niewielką ilość akcesoriów obozowych. Z biegiem czasu jednak oferta została znacznie poszerzona, co pozwoliło na dodatkowe zwiększenie rozpoznawalności marki wśród fanów outdooru na całym świecie. Obecnie w ofercie marki znajduje się wystarczająco dużo akcesoriów, by zadowolić nawet najbardziej wymagających zwolenników czynnego wypoczywania. Dedykowana jest więc nie tylko wszystkim turystom, wspinaczom i podróżnikom, ale także miłośnikom aktywności na wodzie, więc przydadzą się podczas żeglarstwa, kajakarstwa i raftingu.

Bardzo dużym krokiem naprzód było podjęcie współpracy z producentem tkanin Cordura, która zaowocowała powstaniem m.in. posiadających bardzo wszechstronne zastosowanie worków transportowych cechujących się, pomimo swej wyjątkowo niskiej wagi, wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Sama oferta worków wykonanych z materiału Cordura jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu występują nie tylko w wielu wersjach kolorystycznych, ale także w wielu rozmiarach, by lepiej pasowały do poszczególnych zastosowań. Ciekawa współpraca nawiązała się także z producentem tkaniny Coolmax, która umożliwiła stworzenie niesamowicie komfortowych wkładek do spania w śpiworach. Wkładki te pozwalają skórze swobodnie oddychać podczas snu, polepszają właściwości izolacyjne oraz doskonale odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Ponadto wkładki mogą również być również doskonałą alternatywą dla śpiwora podczas cieplejszych dni.

Warto także wspomnieć o licznych produktach niezbędnych do stworzenia bardzo wygodnej kuchni w warunkach turystycznych. Umożliwią szybkie przygotowanie oraz komfortowe spożycie smacznych posiłków w każdym miejscu na świecie. Wśród produktów tych znajdują się m.in. garnki, talerze, kubki, sztućce oraz miseczki. Wszystkie produkty należące do tej grupy wykonano z materiałów nie zawierających szkodliwych dla zdrowia substancji BPA, więc mogą być bez żadnych obaw użytkowane również przez najmłodszych poszukiwaczy przygód.

 

 


 

 

 

Produkty Sea To Summit

 

 

pixel