Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Katadyn

( ilość produktów: 28 )

Katadyn to należąca do światowej czołówki szwajcarska firma założona w 1926 roku, która specjalizuje się w produkcji przenośnych oraz indywidualnych systemów do uzdatniania wody, znajdujących zastosowanie we wszelakich sportach outdoorowych i wodnych. Marka wciąż rozwija coraz nowsze i bardziej skuteczne sposoby oczyszczania wody, dzięki czemu produkuje najwyższej jakości filtry do wody, odsalarki, a także dezynfekujące wodę pitną środki chemiczne. 

Oczyszczanie wody jest procesem niezwykle ważnym, ponieważ nigdy nie ma się pewności, że pita woda jest odpowiednio czysta, nawet jeśli napotkane na swojej drodze źródło wody jest przejrzyście czyste. Do każdej wody powierzchniowej mogą dostać się (np. wraz z deszczem) zanieczyszczenia biologiczne, które pochodzą od ludzi bądź zwierząt. Liczne szacunki wykazują, że aż 90% wody pitnej na Ziemi należy oczyścić przed jej spożyciem, by nie narazić się na różnego rodzaju skażenia.

Produkty marki Katadyn zapewnią bardzo łatwy oraz wygodny dostęp do czystej wody pitnej nawet podczas przebywania w najdalszych rejonach świata oraz w ekstremalnie ciężkich warunkach. Pomogą w bardzo skutecznym usunięciu zanieczyszczeń biologicznych, bakterii, wirusów, pierwotniaków, oczyszczą wodę z substancji chemicznych, a także pozbędą się zanieczyszczeń mechanicznych w postaci zawiesin oraz osadów. Doprowadzą także do usunięcia obcego smaku i zapachu z wody, dzięki czemu jej picie nie będzie wiązać się nigdy z dyskomfortem. Wszystkie produkty wytworzono w Szwajcarii, dzięki czemu zapewniono ich najwyższa jakość, niezawodność oraz dużą prostotę w działaniu. Stosowane są więc w szerokim zakresie przez różne organizacje pomocowe, a także armie z niemal całego świata.

 


 

 

 

 

pixel