Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Conower Snacks

( ilość produktów: 2 )

Conower Snacks od 2009 roku specjalizuje się w produkcji przekąsek z suszonego mięsa w pięciu odmianach smakowych. Starannie kontrolowana produkcja odbywa się na sposób indiański w gospodarstwie Gut Conow znajdującym się na pojezierzu Meklemburskim na terenie Niemiec.

Conower Snacks jest doskonałą, wysokobiałkową przekąską, która posiada niską zawartość tłuszczu oraz węglowodanów. Polecana jest m.in. wszystkim ludziom prowadzącym aktywny tryb życia. Warto jest się w nie zaopatrzyć np. podczas wędrówek górskich, biwaków, wspinaczek, sportów zimowych, spływów kajakowych, a także wszelakich innych aktywności związanych z outdoorem.

Produkcja przekąsek odbywa się wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanego oraz skrupulatnie kontrolowanego mięsa wolnego od wszelkich wzmacniaczy smaku. Sposób ich pakowania nie wymaga wykorzystywania pochłaniaczy tlenu, a mimo to pozwala na zachowanie najwyższej jakości i świeżości na długi czas.

W latach 2010-2013 produkty Conower Snacks zdobyły złoty metal, który przyznaje DLG - Niemiecka Wspólnota Gospodarki Rolnej za "produkt najlepszej jakości".

 


 

 

Produkty Conower Jerky
pixel