Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ENO

( ilość produktów: 113 )

Sezon wiosna - lato 2018 to okres, w którym na polskim rynku debiutuje założona w 1999 roku amerykańska marka Eagles Nest Outfitters (ENO), która w zaledwie kilkanaście lat potrafiła stać się liderem w produkcji hamaków, a jej udział w rynku sięga obecnie niemal 70%! Jej wejście na polski rynek może więc stać się prawdziwą rewolucją w dziedzinie, w której marka się specjalizuje, a więc w produkcji hamaków jednoosobowych bądź dwuosobowych. Występują one dodatkowo w bardzo bogatej palecie kolorów (najpopularniejsze modele hamaków - SingleNest DoubleNest, występują, odpowiednio, aż w 26 oraz w 52 różnych wersjach kolorystycznych). Warto również zaznaczyć, że każdy model hamaku został dogłębnie przetestowany, dzięki czemu konsument może być pewny, że otrzyma produkt spełniający nawet najwyższe wymagania.

Kluczem do sukcesu marki ENO okazała się m.in. wąska specjalizacja. Skupienie się wyłącznie na hamakach oraz dedykowanym im akcesoriom okazało się właściwą strategią. Dzięki temu wykonywane przez amerykańską firmę hamaki charakteryzują się maksymalnie przemyślaną oraz mocno dopracowaną konstrukcją, która zapewnia całkowitą niezawodność, maksymalny poziom wygody oraz, co również ważne, a dla wielu najważniejsze, bardzo niską wagę. Hamaki bazują na nylonowej tkaninie, która jest wytrzymała, szybkoschnąca, a także doskonale oddychająca, dla uzyskania najwyższego poczucia komfortu podczas okresu letniego, a więc wtedy, gdy z hamaków korzysta się najchętniej. Kolejnym nieodłącznym elementem są intuicyjne w montażu, aluminiowe karabinki, które występują w największej ilości modeli hamaków.

Hamaki Eagles Nest Outfitters okażą się idealnym wyborem podczas przebywania na działce, w trakcie rodzinnych wyjazdów oraz podczas wszelakich aktywności turystycznych i trekkingowych. Komfort transportu oraz przechowywania zapewniają zintegrowane pokrowce transportowe, które bezproblemowo mieszczą się w każdej torbie czy plecaku. Dzięki temu, przy niewielkim zwiększeniu wagi oraz objętości swojego bagażu, uzyskuje się możliwość osiągnięcia bardzo przyjemnego oraz zdrowego wypoczynku, który jest wygodny nie tylko dla nas i naszych kręgosłupów, ale także dla natury, ponieważ korzystanie z hamaków pozwoli na pozostawienie terenu w całkowicie nienaruszonym stanie.

 

 


 

 

 

Produkty ENO

 

 

pixel