Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

On Running

( ilość produktów: 738 )

On Running to szwajcarska marka specjalizującą się głównie w produkcji butów i odzieży przeznaczonych do biegania, które odznaczają się absolutnie najwyższą jakością, funkcjonalnością, dopasowaniem, a także niesamowitym i nowoczesnym designem. Do pierwszej ligi w swojej dziedzinie marka wskoczyła w 2010 roku, kiedy to współpraca szwajcarskiego inżyniera Davida Allemanna ze światowej renomy lekkoatletą Olivierem Bernhardem zaowocowała powstaniem systemu CloudTec – amortyzacji, która jako pierwsza na świecie aktywowana jest wyłącznie wtedy, kiedy potrzeba – przy lądowaniu. System ten sprawia, że są to najbardziej amortyzowane buty na całym globie! Kolejną bardzo ważną cechą produktów On Running jest to, że same idealnie dopasowują się do biegacza, niezależnie od tego, w jaki sposób biega. Nie trzeba będzie wreszcie skupiać się zanadto na ścisłym kontrolowaniu ruchów, czy też na odpowiedniej technice lądowania i wybijania się, co spodoba się wszystkim tym, dla których sport nie jest zestawem restrykcyjnie wypracowanych reguł. Jest to obuwie, które chce się nosić nie tylko podczas biegania, ale także i przy wszystkich innych sytuacjach!

Głównym znakiem rozpoznawczym marki On Running jest obuwie. Zaprojektowano je z myślą o pasjonatach biegania, którzy oczekują od butów maksymalnej amortyzacji oraz wygody. Stworzono je w taki sposób, by jak najbardziej minimalizowało wstrząsy, które powstają przy lądowaniu. Tutaj zaczyna się jednak jeszcze ciekawiej. Przejęta w tym momencie energia jest bowiem wykorzystywana do kolejnego odbicia, dzięki czemu uzyskuje się jednocześnie amortyzację, a także wybuchowe wybicie! Anatomiczna konstrukcja butów sprawia, że idealnie dopasowują się one do stóp, by zapewnić również znacznie lepszą ochronę przed urazami. Wszystkie te cechy sprawiają, że są one bardzo często wybierane również przez najlepszych biegaczy.

Dostępna w sklepie Sewel oferta jest bardzo szeroka. Znajdziesz wśród niej odzież: koszulki, bluzy, spodnie, getry czy skarpety; oraz wiele modeli obuwia biegowego: m.in. Cloud, Cloud X, Cloudflow, Cloudsurfer, Cloudflyer czy Cloudventure. Wypatrzysz także coś dla fanów trekkingu: genialny model Cloudrock.

 


 

 

Produkty On Running

 

 

pixel