Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Forestia

( ilość produktów: 15 )

Marka Forestia stworzona została przez hiszpańską firmę Jompisa, która specjalizuje się m.in. w produkcji żywności przeznaczonej dla organizacji humanitarnych. Dzięki wieloletniej działalności sięgającej już trzech dekad zyskała ogromne doświadczenie, które pozwoliło jej stworzyć markę oferującą gotowe potrawy o absolutnie najwyższej jakości, które są polecane wszystkim turystom, wielbicielom wypraw, rowerzystom, żeglarzom i wszystkim innym, którzy potrzebują zjeść posiłek w terenie. Wszystkie dania wykonywane są z duża dbałością o aspekty zdrowotne, odżywcze, estetyczne i zapachowe. Nie znajdziemy w nich GMO, tłuszczy trans, sztucznych konserwantów ani aromatów. Współpraca nawiązywana jest jedynie z dostawcami, którzy gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwo i jakości. Podczas produkcji natomiast stosuje się rygorystyczne kontrole, które spełniają wszelkie wymagania prawne.

Dania z brandem Forestia nie zaliczają się do klasycznej żywności liofilizowanej, ponieważ nie wymagają wody do odtworzenia posiłku. Dzięki temu, a także za sprawą niewiarygodnie prostego przygotowania, charakteryzują się najwyższą funkcjonalnością. Można je przygotowywać aż na trzy różne sposoby: w garnku, kuchence mikrofalowej, a także za pomocą specjalnego podgrzewacza (jeżeli został dołączony do zestawu).

Oferta marki jest odpowiednio bogata, ponieważ starannie przeszukano przepisy ze wszystkich zaludnionych kontynentów. Znajdują się więc w niej dania indyjskie, dalekowschodniej czy też śródziemnomorskiej. Są to potrawy mięsne, rybne, wegetariańskie oraz wegańskie, a więc każdy znajdzie bez problemu danie, które będzie najlepiej odpowiadać jego indywidualnych preferencjom. Ponadto wszystkie dania umieszczone są w opakowaniach, które podlegają stuprocentowemu recyklingowi, co przyczynia się do redukcji ilości odpadów.

 


 

 

Produkty Forestia
pixel