Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Swiss Advance

( ilość produktów: 6 )

Swiss Advance to szwajcarska marka specjalizująca się w produkcji sprzętu dedykowanego przede wszystkim osobom kochającym przyrodę. Dzięki skromnemu, ale dopracowanemu projektowi i wysokiej jakości materiałom tworzy trwałe produkty, które pomogą Ci stworzyć wygodą kuchnię turystyczną. Od dziś spożywanie posiłków na łonie przyrody będzie jeszcze większa przyjemnością.

Osoby odpowiedzialne za stworzenie marki Swiss Advance zdają sobie również sprawę z tego, jak bardzo ważne jest dbanie o środowisko naturalne. Dlatego też produkcja została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ograniczyć odpady pochodzące zwłaszcza z tworzyw sztucznych. Dlatego właśnie dołożono wszelkich starań, aby produkty nie były dostarczane w plastikowych opakowaniach. Jeżeli plastik został wykorzystany do wykonania konkretnego produktu, to został użyty w sposób maksymalnie świadomy i ograniczony do absolutnego minimum. Jeżeli więc ekologia nie jest Ci obojętna, to trafiłeś we właściwe miejsce!

W ofercie marki Swiss Advance znajduje się wszystko to, co jest potrzebne by wygodnie spożywać posiłki na świeżym powietrzu. Pomogą w tym m.in. sztućce, przyprawniki, deski do krojenia, przyrządy do obierania, kubki oraz miski. Oferta obejmuje też produkty, dzięki którym rozwiążemy wiele problemów, które napotkamy na swojej drodze na co dzień. W tym doskonale pomogą narzędzia wielofunkcyjne (multitoole), a także noże z ostrzami spełniającymi normy UE.

 


 

 

Produkty Swiss Advance

 

 

pixel