Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gregory

( ilość produktów: 6 )

W latach 70. XX wieku panował złoty wiek outdooru. Ludzie zaczynali bardziej masowo uprawiać aktywności turystyczne, ale szybko zaczęli się orientować, że większość sprzętu nie nadaje się do tego. W związku z tym pojawiło się wiele osób, które zamiast zaakceptować status quo, postanowiło przyczynić się do rozwiązania tego problemu. Jedną z nich jest Wayne Gregory, który urodził się z prawdziwą pasją do projektowania plecaków. Jego celem było tworzenie sprzętu, któremu mógłby w pełni zaufać nawet w trakcie najbardziej ambitnych wypraw.

Amerykańska marka Gregory narodziła w 1977 roku. Renomę udało jej się zyskać dzięki zaprojektowaniu rewolucyjnych systemów nośnych, idealnie harmonizujących się z ciałem, a także za sprawą wdrożenia nowych materiałów, intuicyjnych funkcji i wielu innych technologii. Obecnie, po ponad 40 latach, marka stała się wiodącym producentem plecaków i toreb. Jest ceniona zwłaszcza w zakresie wydajności, innowacji, a także komfortu (świadczą o tym liczne przyznane marce prestiżowe nagrody), a jej produkty są dostępne w ponad 45 krajach.

W ofercie marki Gregory znajdują się wiele modeli plecaków, a wszystkie z nich zostały starannie dopracowane pod każdym możliwym względem (włącznie z uwzględnieniem geometrii kobiety i mężczyzny). Nie ma znaczenia, czy planujesz wielodniową aktywność trekkingową, weekendowy wypad rekreacyjny poza miasto, czy też wycieczkę rowerową. Każdy będzie w stanie znaleźć plecak idealny do swoich potrzeb i pasji. Oferta Gregory skierowana jest także dla osób poszukujących wydajnego plecaka do miejskich zastosowań. A wszystko po to, abyś mógł jeszcze wygodniej przemierzać ulice i przemieszczać się środkami komunikacji, gdy wybierasz się do pracy, na uczelnię bądź na spotkanie ze znajomymi. Skup się na przygodzie, a nie na obciążeniu bez względu na to, co aktualnie robisz!

 

 


 

 

 

 

 

 

pixel