Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

MSR

( ilość produktów: 158 )

Głównym powodem założenia w 1969 roku marki MSR (Mountain Safety Research) był brak odpowiednio przetestowanego sprzętu wspinaczkowego na rynku. Larry Penberthy, założyciel marki, postanowił więc wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie outdoorowe do zrewolucjonizowania tej branży. Dziś, po ponad 45 latach od założenia marki, stwierdzić można, że efekty pracy Larrego przerosły wszystkie oczekiwania, ponieważ obecnie ta założona w Stanach Zjednoczonych marka to jedna z najbardziej popularnych firm specjalizujących się w produkcji sprzętu turystycznego o najwyższej jakości.

Założyciel marki zaczął od własnoręcznego testowania sprzętu turystycznego na zlecenie wielu organizacji wspinaczkowych. To właśnie ta praca pozwoliła mu zdobyć tak ogromne doświadczenie, które przełożyło się następnie na możliwość tworzenia super innowacyjnego oraz całkowicie niezawodnego sprzętu do aktywności outdoorowych. Obecnie produkty MSR kojarzą się z najwyższą jakością wykonania, nowoczesnością oraz prostotą wykonania, ponieważ im bardziej skomplikowane rozwiązanie, tym znacznie większa podatność na awaryjność, na którą nie można sobie pozwolić, gdy przebywa się z dala od cywilizacji. Ponadto wszystkie produkty wykonuje się wyłącznie z materiałów o najwyższej jakości, dzięki czemu cechują się one nie tylko wyjątkowa lekkością, ale także odpowiednią trwałością. Koniec więc z ciągłym wybieraniem pomiędzy lekkim, a całkowicie bezpiecznym ekwipunkiem. Sprzęt MSR zapewni bowiem pomoże zarówno odchudzić bagaż, a także zapewni całkowitą niezawodność, niezależnie od warunków, w których przyjdzie Ci się znaleźć.

Obecnie marka MSR może poszczycić się bardzo szeroką ofertą produktów. Znaleźć w niej można m.in. ultralekkie, super ekonomiczne kuchenki turystyczne, które w parze ze sprzętem biwakowym pozwolą na stworzenie bardzo wygodnej kuchni turystycznej w każdych warunkach. Bardzo istotne w ofercie marki są oczywiście namioty dostępne w wielu wersjach. Niezależnie więc od tego, czy wybierasz się w góry sam, czy też z większa paczką znajomych, zabranie ze sobą idealnego namiotu nie będzie stanowić problemu. To oczywiście dopiero początek, ponieważ oferta obejmuje wiele innych przedmiotów, takich jak rakiety śnieżne, sprzęt lawinowy, kijki trekkingowe, a także pojemniki i  filtry do uzdatniania wody.

 

 


 

 

 

Produkty MSR

 

 

pixel