Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Camelbak

( ilość produktów: 346 )

Amerykańska marka Camelbak powstała w 1989 roku tylko w jednym celu: by zaspokoić podstawową potrzebę fizjologiczną człowieka - pragnienie. Specjalizuje się więc w produkcji wysokojakościowych akcesoriów nawadniających, które znajdują doskonałe zastosowanie m.in. podczas biegania, jazdy na rowerze oraz turystyki. Produkty te stoją na bardzo wysokim poziomie głównie dzięki wyposażeniu ich w wiele rewelacyjnych rozwiązań, które sprawią, że podejmowanie aktywności sportowych stanie się o wiele bardziej proste i komfortowe.

Wszystkie produkty w ofercie Camelbak cechują się pomysłowością oraz innowacyjnością, dzięki czemu spełniają wysokie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. O tym jak bardzo produkty te są cenione świadczą liczne nagrody przyznawane marce przez prestiżowe czasopisma. Swój ważny wkład w produkcję innowacyjnych systemów nawadniających marka udowodniła m.in. dzięki stworzeniu systemu umożliwiającego komfortowe picie napojów bez używania rąk, które wciąż mogą wykonywać swoje naturalne ruchy, czy to podczas biegania, czy jazdy na rowerze. Kiedy jeden z największych entuzjastów jazdy na rowerze - Michael Eidson, po raz pierwszy testował system nawadniający nie wymagający używania rąk, inni zawodnicy nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Nie trwał on jednak zbyt długo, bo rozwiązanie to okazało się wręcz przełomowe.

Głównym znakiem rozpoznawczym marki Camelbak jest jednak bidon, który stanowi kluczowy, podstawowy element podczas uprawiania wysoko wysiłkowych sportów wymagających częstego nawadniania organizmu, by utrzymać go na dłużej na jak najwyższych obrotach. W ofercie marki znajduje się również bardzo wiele innych niezastąpionych akcesoriów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz bidonów dostępne są także m.in. pasy oraz plecaki z systemem Camelbak do biegania, jazdy na rowerze oraz turystyki. Każdy poszczególny produkt zaprojektowano w taki sposób, by jego noszenie było jak najmniej odczuwalne, a więc możliwie najbardziej wygodne.

 

 


 

 

 

Produkty Camelbak

 

 

pixel