Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stanley

( ilość produktów: 79 )

 Stanley to amerykańska marka, którą stworzył w 1913 roku William Stanley Jr. Łatwo więc policzyć, że istnieje na rynku już ponad 100 lat. Mało która marka może się pochwalić równie dużym stażem oraz doświadczeniem, które pozwoliło stworzyć tak wysokojakościowe naczynia umożliwiające bardzo wygodne oraz szybkie przygotowywanie pełnowartościowych posiłków oraz spożywania napojów w warunkach turystycznych. Produkty te warto mieć ze sobą podczas każdej wyprawy, podróży, a także na kempingu czy pikniku. Przydadzą się również podczas użytkowania na co dzień w pracy czy też szkole, więc poza okresem turystycznym w żadnym wypadku nie należy ich chować głęboko do szafy.

Produkty marki Stanley cechują się przede wszystkim super trwałością oraz niezawodnością, którą zapewnia zwłaszcza stal nierdzewna 18/8 doskonale radząca sobie nawet w ekstremalnych warunkach. Stal tego rodzaju, oprócz doskonałej trwałości oraz odporności (także na rdzewienie), posiada kilka innych doskonałych cech. Wykonywane z niej produkty bowiem nie zawierają szkodliwej dla zdrowia substancji BPA oraz nie przyjmują obcych smaków i zapachów, więc picie bądź jedzenie nie będzie się już nigdy kojarzyć z nieprzyjemnym posmakiem pozostałym po poprzednim pożywieniu. O najwyższej jakości produktów z logiem Stanley z pewnością świadczy to, że brały udział w wielu wojnach i do dziś są wykorzystywane przez wojsko, testowano je na dnach oceanów oraz na biegunach. Były nawet w kosmosie!

Marka Stanley rozpoznawana jest przede wszystkim z perfekcyjnie zaprojektowanych w każdym, nawet pozornie najmniej istotnym detalu termosów oraz kubków termicznych, które pomogą utrzymać zimną bądź gorącą temperaturę przez bardzo długi czas. Przykładowo, stalowy termos Adventure Stainless Steel Vacuum Bottle o pojemności 1,3l pomoże utrzymać gorącą temperaturę napoju przez 28 godzin, zimną natomiast przez 26 godzin. Po dodaniu kostek lodu czas utrzymania zimnej temperatury wzrośnie aż do 150 godzin! Tak doskonałe utrzymywanie temperatury umożliwiły podwójne ścianki oraz opatentowana technologia, która umożliwiła połączenie próżni z warstwą węglową pokrywającą wewnętrzne ścianki od strony próżni. W całości składa się to więc na perfekcyjną wręcz barierę doskonale blokującą przenikanie ciepła. Nie będzie więc żadnego problemu, by wypić gorącą, pobudzającą kawę z samego rana, czy też rozgrzewającą herbatę po całym dniu pełnym ciężkich wyzwań.

W swojej ofercie marka Stanley posiada, rzecz jasna, również inne naczynia. Bez problemu znaleźć można wiele modeli termosów obiadowych, ponieważ nic nie doda tyle energii i zapału do dalszego działania co ciepły, pełnowartościowy posiłek. Występują w niej także lodówki turystyczne, garnki, miski, piersiówki oraz kilka innych niezbędnych akcesoriów.

 


 

 

Produkty Stanley
pixel