Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Thermopad

( ilość produktów: 5 )

Stworzone przez markę ThermoPad ogrzewacze chemiczne okażą się bardzo efektywną metodą dogrzania zmarzniętych części ciała podczas wszelakich aktywności uprawianych w niskich temperaturach. Można je z powodzeniem stosować podczas uprawiania sportów zimowych, aktywności turystycznych, a także np. w słabo ogrzewanym biurze.

W ofercie marki znajduje się kilka rodzajów ogrzewaczy. Ogrzewacze do dłoni, które można schować w rękawiczki bądź do kieszeni. Dla stóp stworzono dwa rodzaje ogrzewaczy: jeden do ogrzewania samych okolic palców, drugi natomiast, w formie podeszwy, skutecznie ogrzeje całą powierzchnię stopy. Ogrzewacz do ciała można nakleić w dowolnym miejscu, które będzie wymagać szybkiego rozgrzania. Ten typ ogrzewacza jest przydatny nie tylko podczas wychłodzenia ciała, ale także pomoże uśmierzyć wszystkie bóle mięśniowe i stawowe, a w szczególności bóle kręgosłupa. Kolejny typ ogrzewacza przeznaczony do karku i szyi pomoże także w bólach głowy.

Sposób działania ogrzewaczy chemicznych ThermoPad nie jest skomplikowany: do rozpoczęcia procesu ogrzewania wystarczy wyjęcie ich ze szczelnego opakowania, a następnie kilkukrotne potrząśnięcie, po którym ogrzewacz rozpocznie swoją pracę. Wyzwalane przez niego ciepło utrzymuje się nawet do dwunastu godzin. Należy pamiętać jednak, by nie stosować ich na nieosłoniętą skórę lub podczas snu, ponieważ mogą spowodować oparzenia na skutek działania sproszkowanego żelaza.

 


 

 

 

 

 

 

 

pixel