• Bidon CAMELBAK DIRT SERIES PODIUM .62L

Bidon CAMELBAK DIRT SERIES PODIUM .62L

  • Bidon CAMELBAK DIRT SERIES PODIUM .62L
  • Bidon rowerowy Podium o pojemności 620 ml. Należy do serii Dirt, co oznacza, że może być z powodzeniem wykorzystywany nawet w najbardziej kapryśnych warunkach.
69,00 zł
/ szt.
Out Of Stock
Producent: Camelbak
Kod produktu: C1520-401062
Seria: 2020/2021
Gwarancja: Gwarancja 2 lata
Do negocjacji: Nie
Niebieski
Darmowa dostawa od 200 zł
Dni na wymianę lub zwrot
Zamówienia telefoniczne 885-130-500 lub 13-46-30-500Poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00

Zaproponuj własną cenę:

Wiadomość:Proponowana cena:Numer telefonu (opcjonalnie):Adres e-mail:

Bidon CAMELBAK DIRT SERIES PODIUM .62L

 

Kod: C1520-401062

Płeć: unisex

Kolor: niebieski

Opis:

Bidon rowerowy Podium o pojemności 620 ml. Należy do serii Dirt, co oznacza, że może być z powodzeniem wykorzystywany nawet w najbardziej kapryśnych warunkach. Posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu pewnie leży nawet w wilgotnej dłoni. Jest także odpowiednio elastyczny i bez większego wysiłku można go ścisnąć w ręce, aby przyspieszyć wypływ płynu i znacznie szybciej nawodnić organizm.

Wykonany został z wysokojakościowego materiału polipropylenowego TruTaste z technologią HydroGuard, która wykorzystuje antybakteryjne jony srebra skutecznie eliminujące aż 99,99% pospolitych bakterii i grzybów pokrywających rurkę oraz bukłak. Materiał ten nie zawiera szkodliwych dla ludzkiego organizmu substancji BPA/BPF/BPS oraz nie posiada tendencji do przyjmowania obcych smaków i zapachów, więc picie z bidonu nie będzie wiązało się z odczuwaniem nieprzyjemnego posmaku pozostałego po poprzednich napojach.

Bidon Podium wyposażono w zintegrowaną zatyczkę posiadającą ochronę ustnika, więc o ustnik nie trzeba będzie martwić się nawet podczas najmniej sprzyjających warunków. Specjalna konstrukcja ustnika Jet Valve sprawia, że wyciek wody ograniczony jest do minimum. Bidon posiada jednak specjalną blokadę, która w całości zabezpiecza przed wyciekiem, co będzie lepszym wyjściem podczas transportu, kiedy bidon znajdzie się w kontakcie z innymi przedmiotami. Ponadto ustnik można w całości usunąć, tak by jego dokładne oczyszczenie nie stanowiło większego problemu.

 

Główne cechy:

- szczelny ustnik Jet Valve, który można wyjąć;

- zatyczka chroniąca ustnik nawet w złych warunkach;

- ergonomiczny, wygodny do trzymania kształt;

- jony srebra skutecznie eliminujące bakterie i grzyby;

- elastyczny, łatwy do ściśnięcia materiał;

- szeroki wlot dla bardziej komfortowego wlewania płynu i lodu;

- blokada chroniąca przed rozlaniem płynu podczas transportu; 

 

Dane techniczne:

- pojemność (ml): 620; 

- materiały: polipropylen BPA-Free TruTaste;

 

     

Kolekcja: Podium  

Seria butelek Podium składa się z pięciu modeli, które posiadają różne pojemności. Znajdą zastosowanie głównie podczas uprawiania sportów związanych z rowerem. Występują w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych. Na pierwszy rzut oka nie różnią się za bardzo od tradycyjnych butelek. Jednak po bardziej dokładnym przyjrzeniu odkryć można całkiem sporo technologii i ciekawych rozwiązań, które znacznie zwiększają komfort użytkowania. Głównymi atutami butelek z serii Podium są: nieprzeceniający ustnik, całkowicie szczelna blokada płynu przydatna podczas transportu w bagażu, nieszkodliwy dla zdrowia materiał nie wpływający negatywnie na smak i zapach płynów. Modele Podium Chill, Podium Big Chill oraz Podium Ice zapewniają także także dłuższe utrzymanie zimnej temperatury napoju dzięki podwójnym ściankom oraz materiałowi Aerogel.

 

Technologie bidonu Podium: 

Wykonany z silikonu rewolucyjny ustnik Jet Valve posiada szczelną konstrukcję, która zabezpiecza przed przeciekaniem oraz rozlaniem napoju. Po zakończeniu spożywania płynu ulega samoistnemu zamknięciu, więc nie trzeba ciągle pamiętać o jego ręcznym zamykaniu po każdym użyciu. Jest tak szczelny, że nie posiada dodatkowej osłoni, którą w bardzo wielu przypadkach trzeba było otwierać za pomocą zębów.

 

Removable Nozzle - dokładne wyczyszczenie ustnika często bywa problematyczne, więc marka Camelbak opracowała technologię umożliwiającą bezproblemowe wyjęcia ustnika, by móc go znacznie dokładniej oczyścić z niepożądanego płynu. Samo wyjmowanie oraz umieszczanie na powrót ustnika przebiega w błyskawicznie krótkim czasie.

 

Specjalny zaworek Lockout umożliwia całkowicie szczelne zamknięcie wypływu płynu, więc okaże się bardzo przydatny zwłaszcza podczas transportu bidonu w bagażu. W celu szczelnego zamknięcia bidonu należy jedynie przekręcić o 90° ulokowany przy podstawie ustnika rygiel. Technologia ta skutecznie zapobiega wszystkim frustrującym wyciekom, które nie tylko pozbawiają nas cennego płynu, ale także bardzo często kończą na ubraniu oraz innych cennych gadżetach.

 

Polipropylenowy materiał TruTaste wykonany w technologii HydroGuard skutecznie hamuje powstawanie i namnażanie się bakterii zarówno na powierzchni bidonu. Posiada pozytywną aprobatę amerykańskiej instytucji rządowej FDA, której opinia jest jednoznaczna z potwierdzeniem najwyższej jakości oraz braku negatywnego wpływu na zdrowie. Tak skuteczną redukcję drobnoustrojów umożliwiły jony srebra, które z biegiem czasu nie ulegają wypłukiwaniu i ścieraniu. 

 

Bidon wykonano z materiału nie zawierającego substancji BPA/BPF/BPS, które wpływałyby negatywnie nie tylko na smak oraz zapach spożywanego napoju, ale również na zdrowie. 

 

Wide-mouth opening - szeroki wlot bidonu umożliwia znacznie bardziej komfortowe wlewanie płynów oraz wrzucanie grubych kostek lodu. Umożliwia także bardziej komfortowe oraz dokładniejsze oczyszczanie bidonu.

 

Easy-squeeze - bidon wykonano z materiału posiadającego elastyczną konstrukcję, dzięki czemu łatwo ją ścisnąć i powiększyć w ten sposób wypływ płynu. Elastyczna konstrukcja pozwala na znaczne szybsze zaspokojenie pragnienia po dużym wysiłku. Umożliwi także komfortowe puszczanie strugi, więc pozwoli np. na przyjemne oblanie twarzy po zakończeniu aktywności. 

Parametry techniczne:
Płeć:
Damskie
,
Męskie
Kolor:
Niebieski
Do negocjacji:
Nie
Pojemność:
600-799 ml
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane

Gwarancja 2 lata - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

VIII. Reklamacje dotyczące Towarów

8.1. SWL BARTŁOMIEJ SERWAŃSKI jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1] - 556[3] Kodeksu Cywilnego.

 

Sprzedawca zapewnia dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).

 

Jeżeli Towar ma wadę Klient może:

 

a) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie.

 

Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia.

 

b) żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta.

 

Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca.

 

Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca.

 

Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady.

8.2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres Sewel.pl, ul. Robotnicza 5a, 38-500 Sanok lub na adres e-mailowy: kontakt@sewel.pl. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.

8.3. SWL BARTŁOMIEJ SERWAŃSKI nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

Zobacz również
Butelka CAMELBAK PIVOT BOTTLE 1000ml
Butelka CAMELBAK EDDY+ KIDS STAINLESS STEEL .4L
Nakrętka do bidonu CAMELBAK REIGN REPLACEMENT CAP
Butelka CAMELBAK EDDY+ KIDS .4L
Camelbak
Butelka CAMELBAK EDDY+ KIDS .4L
50,95 zł74,99 zł
Kubek termiczny CAMELBAK HORIZON TUMBLER .3L
Bidon CAMELBAK PODIUM CHILL .62L
Camelbak
Bidon CAMELBAK PODIUM CHILL .62L
46,00 zł69,00 zł
Kubek termiczny CAMELBAK HORIZON TUMBLER .35L
Rurka CAMELBAK QUICK STOW FLASK TUBE ADAPTER
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel